Konut Yöneticileri Kentsel Dönüşüm Konferansı, 30 Eylül’de gerçekleşecek.


Konut Yöneticileri Kentsel Dönüşüm Konferansı, 30 Eylül’de gerçekleşecek.

Attığı her adımda mükemmeli arayarak imkânsızı başaran, kentsel dönüşümde lider marka olmak misyonuyla yola çıkarak çevresine değer katan projeler üretmeyi hedefleyen GN İnşaat, üstlendiği bilinçlendirme misyonu doğrultusunda gerçekleştirmeyi hedeflediği Konut Yöneticileri Kentsel Dönüşüm Konferansı hazırlıklarına başladı.

GN İnşaat tarafından bu yıl birincisi gerçekleştirilecek olan, Konut Yöneticileri Kentsel Dönüşüm Konferansı, 30 Eylül 2017 Cumartesi günü İstanbul Marriot Hotel Asia’da yapılacak. Etkinlikte sektörünün önde gelen temsilcileri ve yöneticileri konuşmacı olarak yer alacak.

Konferansta, sürdürülebilir şehirler için kentsel dönüşümün önemi, gayrimenkul sektörünün kentsel dönüşüme bakışı, kentsel dönüşüm sürecinde deprem gerçeği, kentsel dönüşüme farklı bakış ve öneriler ile kentsel dönüşüm için alternatif finansman modelleri ve hukuki süreçler farklı oturumlarda işlenecek.

Konferansı düzenleyen GN İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı A. Bülent Güney “Türkiye’de 2012 yılında 6306 sayılı Kanunla başlayan kentsel dönüşüm sürecinin başlangıcından bu zamana olan hikayesini konut yöneticilerimiz ile paylaşmak onları bilinçlendirmek istedik. Bu konferans kapsamında konut yöneticileri tarafında kentsel dönüşümle ilgili sektörde bir ilki gerçekleştirmek istiyoruz” dedi. Konferans ile ilgili öncelikli hedeflerinin konut yöneticilerini kentsel dönüşümde dikkat etmeleri gereken hususlar doğrultusunda bilinçlendirmek olduğunu söyleyen Güney, konferansın her yıl tekrar edileceğini de sözlerine ekledi.

Etiketler: gn İnşaat konferans konut yöneticileri kentsel dönüşüm konferansı